Документація wym-1527151438819

29.05.2018р. Відкриття табору.

29.05.2016р. відбулось урочисте відкриття пришкільного мовного табору “Sunshine ”. З початком табірного сезону дітей привітали директор табору , вчителька англійської мови Охріменко О.М. та психолог школи , вчителька поч. класів Олефіренко А.В. Діти разом з вчителями заспівали табірну пісню «If you happy and you know it”», а також вивчили девіз, склали правила нашого табору та закріпили їх своїми долонями. Також діти мали можливість проявити свої таланти, вони підготували вірші англійською мовою. Вчителям вдалося створити святкову та невимушену атмосферу.
/Files/images/Мал.129.JPG

30.05.2018р. “Cartoon Day”

Улюблена тематика для дитячої аудиторії дала можливість розкрити таланти навіть у самих сором’язливих. Діти залюбки грали в гру «Показуха», показували своїх улюблених мульт-героїв, товаришували з героєм дня Бобі та виконували його прохання. Як результат після цього складали слова на різну тематику.

/Files/images/Мал.130.JPG

31.05.2018р. “Flowers Day”

Цього дня ми проводили шоу “Do you likeanimals?” також діти працювали над проектною роботою “Allaboutus ”, ділились казковими історіями, які ж самі склали та захищали свої презентації. Результатом цього дня був ярмарок творчості“Fairytails ” , діти дарували свої малюнки один одному.

/Files/images/Мал. 150.JPG

01.06.2018р. “How Sporty Are You?”

Цей день ми присвятили спортивним іграм та спорту. З дітьми було проведено Інтелектуальну гру – змагання «Sport and Мe», що дало можливість дітям продемонструвати свої вподобання в різних видах спорту та дізнатись більше про своїх друзів по табору. Потім було проведено гру «Fast Ball», яка активізувала мовний потенціал дітей. Спортивна естафета виявила найспритніших. Наприкінці дня в групах виготовили проектні роботи з улюбленими видами спорту та презентували їх.

/Files/images/Мал. 151.JPG

04.06.2018. “Are cakes Tasty?”

Цього дня ми проводили кулінарне шоу на природі “Do you like Sweets?” також діти працювали над проектною роботою “My Best Recipe”, ділились рецептами улюблених страв. Результатом цього дня був похід в природу “Candy weather ” , діти смажили сало, сосиски та пригощали один одного.

/Files/images/Мал.152.JPG

05.06.2018р. “Let’s Have a Picnic!”

У цей день ми вирішили поїхати на відпочинок до ArtBurgeraта прогулялись по парку Горького. На природі діти брали участь в дебатах “What is Good and what is not?” , а потім грали в гру “Healthy/Unhealthy”. Повернувшись до школи всі разом виготовили бюлетень про здорове харчування та користь здорової їжі, який мав назву “Eating Habits”.

/Files/images/Мал.153.JPG

06.06.2018р. “ Have You Got Any Traditions?”

Цього дня діти обмінювались знаннями з приводу традицій відзначати свята в Україні та Великобританії, цьому посприяла гра “Magic Bag”. Також дітям запам’яталося, що в гості до них завітав Губка Боб з національним прапором Великобританії, відео про традиції святкування “Mother’s Day” у цій країні. Діти запропонували святкувати Хеллоуїн в нашій школі.

/Files/images/Мал.154.JPG

07.06.2018р. “Souvenirs Day”

Провели уявну подорож до музею сувенірів “Souvenir Museum” діти ділились враженнями про власні сувеніри з інших країн тощо. Провели рольову гру “In the Souvenir Shop”, та творчу майстерню з виготовлення сувенірів своїми руками.

/Files/images/Мал.155.JPG

08.06.2018p. Закриття табору.

Під час закриття діти старших класів виступили читали вірші. Вчителям вдалося створити святкову та невимушену атмосферу. Діти залюбки грали в рухливі ігри використовуючи свій мовний потенціал та ділилися враженнями від перебування в таборі.Сподіваємося, що всі вихованці пришкільного мовного табору не тільки гарно провели час, а й оздоровилися та вдосконалили свої знання з англійської мови.

/Files/images/Мал.156.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 138

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.